Putekļu sūcējs (sausās/slapjās sūkšanas) PORTOTECNICA Mirage 1 W3 61S G
Nerūsējošā tērauda konteiners. Pret triecieniem, temperatūru un ķimikālijām izturīga motora galva. Mazgājams poliestera filtrs. Iespējams sūkt gan putekļus, gan šķidrumu. Sūkšanas caurule – 2,5 m.
Specifikācija
| Svars | 15,5 kg |
| Jauda | 3300 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 52 x 52 x 96 cm |
| Vakuums | 242 mbar |
| Gaisa debits | 10500 l/min |
| Konteinera tilpums | 61 l |
| Kabeļa garums | 8,5 m |
| Elektrības spriegums | 230V/50 Hz |
| Nosūkšanas caurules diametrs | Ø 40 mm |
| Standarta piederumi | Filtras, 2,5m žarna D38, siauras siurbimo antgalis D38, adapteris iš D38 į D36, priedas baldams siurbti D36, šepetėlis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēneši |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


