Bezvadu lineārā urbjmašīna PROXXON IGS/A
- Slīpēšanai, otu tīrīšanai, krāsas noņemšanai.
- 0,5-6,5 mm vārpstām.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Zobrata galva, ir izgatavota no lieta alumīnija.
Galvenais korpuss, ir izgatavots no stiklašķiedras pastiprināta poliamīda.
Mīksts, ērts rokturis.
Rūpnieciskā dizaina piltuve.
Vienmērīga ātruma regulēšana un īpaša līdzsvarota līdzstrāva.
Jaudīgs, kluss un izturīgs dzinējs.
Specifikācija
| Svars | 970 g (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-1500/4200 aps./min. |
| Garums | 290 mm |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Patrona | 0,5 - 6,5 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Tērauda birste 50 mm, papildu rokturis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Strādājiet bez lieka spiediena – darbu paveic apgriezieni, nevis spēks.
Neaizsedziet ventilācijas atveres, nepieļaujiet instrumenta pārkaršanu.
Pārtrauciet darbu, ja ierīce uzkarst, un ļaujiet tai atdzist.
Sargājiet instrumentu no netīrumiem un svešķermeņiem.
BRĪDINĀJUMS PAR LIETOŠANU
PROXXON MICROMOT instrumenti ir smalki, precīzi un viegli. Lietojot tos, jāievēro šie noteikumi:
Garantija būs spēkā, ja instruments netiks bojāts nepareizas lietošanas vai iepriekš minēto noteikumu neievērošanas dēļ.


