Akumulatora skrūvgriezis HiKOKI DS36DC MultiVolt 36/18V
- Lietotāja aizsardzība, kad iestrēgusi patrona RFC (reactive force control), ar žiroskopa sensoru.
- Samazināts, vieglāks modelis (salīdzinājumā ar analogu DS36DA).
- Palielināts griezes spēks līdz 155 Nm.
Apraksts
Aptuveni 20 % ātrāks (salīdzinot ar analogu DS36DA).
Sānu rokturi iespējams regulēt 11 dažādās pozīcijās.
Specifikācija
| Svars | 2,8 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-550/2200 aps./min. |
| Garums | 190 mm |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Akumulatora tilpums | 2,5 Ah (36V) / 5,0 Ah (18V) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 118 mm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 16-100 mm |
| Griezes moments | 100/155 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x Multi Volt akumulatori BSL36A18, lādētājs, uzgalis, sānu rokturis, āķis, akumulatora vāciņš, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt





