Akumulatora urbjmašīna MAKITA DDF486Z+ ar piederumiem
- Viegls, izturīgs un jaudīgs instruments profesionālai lietošanai.
- Elektroniska aizsardzība pret pārslodzi.
- Piederumi: 1 x 5,0 Ah akumulators, lādētājs DC18RE, ledus urbis Rapala, akumulatora prožektors DML815.
Apraksts
Paredzēta intensīvai urbšanai un lielāka diametra skrūvju ieskrūvēšanai.
Motors bez oglītēm.
Ergonomisks, mīksts, gumijots rokturis.
Dubulta darba gaismas LED diode nodrošina labu redzamību.
Nodrošināts pastāvīgs ātrums un jauda darba laikā.
Specifikācija
| Svars | 2,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–550 / 2100 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 50 mm |
| Maks. griezes moments | 130/65 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 178 x 81 x 217 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








