Akumulatora un lādētāja komplekts PROXXON L-Boxx 10,8V 2x2,6Ah
- Koferī ir daudz vietas papildu piederumiem.
- Komplektā: 2 x 2,6 Ah akumulatori, ātrais lādētājs, koferis.
Specifikācija
| Svars | 340 g (lādētājs), 180 g (akumulators) |
| Garums | 85 mm (akumulators) |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 2,6 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Spriegums/frekvence | 100–240 V/ 50–60 Hz |
| Tips | Akumulatori / Akumulatoru lādētāji / Komplekti |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Strādājiet bez lieka spiediena – darbu paveic apgriezieni, nevis spēks.
Neaizsedziet ventilācijas atveres, nepieļaujiet instrumenta pārkaršanu.
Pārtrauciet darbu, ja ierīce uzkarst, un ļaujiet tai atdzist.
Sargājiet instrumentu no netīrumiem un svešķermeņiem.
BRĪDINĀJUMS PAR LIETOŠANU
PROXXON MICROMOT instrumenti ir smalki, precīzi un viegli. Lietojot tos, jāievēro šie noteikumi:
Garantija būs spēkā, ja instruments netiks bojāts nepareizas lietošanas vai iepriekš minēto noteikumu neievērošanas dēļ.



