Akumulatora leņķa pulētājs PROXXON WP/A 2,6Ah
- Pulēšanas, tīrīšanas, rūsas noņemšanas un lakotu virsmu beidzamās pulēšanas darbiem.
- Plaša piederumu izvēle.
- Kompakts dizains.
Apraksts
Komplektācijā: gumijas pamatne ar ātras fiksācijas līpošās lentes stiprinājumu, pulēšanas švamme (vidējas cietības), aitādas pulēšanas disks, pulēšanas filcis (vidējas cietības) metālu un krāsaino metālu pulēšanai, 12 slīpēšanas diski (2000. grauda) un pulēšanas emulsija NIGRIN (75 ml), kā arī mikrošķiedras drāniņa.
Specifikācija
| Svars | 950 g |
| Apgriezienu skaits | 1100–2800 apgr./min |
| Garums | 305 mm |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora tilpums | 2,6 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | Akumulators, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Strādājiet bez lieka spiediena – darbu paveic apgriezieni, nevis spēks.
Neaizsedziet ventilācijas atveres, nepieļaujiet instrumenta pārkaršanu.
Pārtrauciet darbu, ja ierīce uzkarst, un ļaujiet tai atdzist.
Sargājiet instrumentu no netīrumiem un svešķermeņiem.
BRĪDINĀJUMS PAR LIETOŠANU
PROXXON MICROMOT instrumenti ir smalki, precīzi un viegli. Lietojot tos, jāievēro šie noteikumi:
Garantija būs spēkā, ja instruments netiks bojāts nepareizas lietošanas vai iepriekš minēto noteikumu neievērošanas dēļ.



