Akumulatora skrūvgriezis MAKITA DFS452Z bez akumulatora un lādētāja
Viegls un kompakts, visticamāk vislabākais instruments skrūvju skrūvēšanai. Motors bez oglītēm. Kluss sinhronizēts sajūgs garantē klusu darbību.
Apraksts
- Viegli uzliekams un noņemams skrūvēšanas ierobežotājs.
- Klusas darbības sajūgs, izturīgāka konstrukcija.
- Ērts slēdzis.
- Instrumentā un akumulatorā iemontēta elektroniskā aizsardzības sistēma nodrošina instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā kalpošanas laiks.
- Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Specifikācija
| Svars | 1,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–4000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 251 x 79 x 259 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4,2 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



