Akumulatora trieciena skrūvgriezis MAKITA DTD154Z bez akumulatora un lādētāja
Motors bez oglītēm – vieglāks un mazāks, ilgāks darba laiks, vairāk jaudas un lielāks ātrums. Jauna XPT (Extreme Protection Technology) tehnoloģija — vēl perfektāka aizsardzība no putekļiem un mitruma. Prece tiek pārdota bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
BL motors skrūvgriezi griež ar līdz 3 600 apgr./min ātrumu un rada līdz 175 Nm griezes momentu. Mīksts rokturis – ērti strādāt. Elektriskā bremze nodrošina maksimālu produktivitāti un operatora drošību. Rotācijas virziena maiņas slēdzis ir ērti iemontēts.
- Kompakta seškantes patrona.
- Uzticama skrūvgrieža uzgaļa stiprināšana.
- 3 līmeņu elektroniskā griezes spēka regulēšana.
- Darba gaismas diode.
- Akumulatora izlādes līmeņa indikators.
Specifikācija
| Svars | 1,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 3600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 12,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 175 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 117 x 79 x 236 mm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4–M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5–M16 |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



