Urbšanas sistēma GOLZ KB125 + T2-220EL
Dimanta urbšanas sistēma, kas paredzēta precīzai 10–220 mm caurumu urbšanai betonā, dzelzsbetonā, mūrī un citos būvmateriālos.
Apraksts
- Viegls, moderns statīvs no alumīnija. Statīva stiprināšana ar enkuriem. Regulējams statīva leņķis ļauj urbt caurumus līdz 45 grādu leņķim.
- Jaudīga 3 ātrumu urbjmašīna manuālam darbam un urbšanai, izmantojot statīvu. Piemērota sausai un slapjai betona, mūra urbšanai. Aizsardzība pret pārslodzi.
- Motora savienojums: 1 1/4" UNC.
Specifikācija
| Svars | Statīva: 12 kg |
| Apgriezienu skaits | 330/570/790 apgr./min |
| Jauda | 2,57 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | Statīva: 465x320x1050 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs | 10–220 mm |
| Gājiens | 600 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


