Gāzes sildītājs ROTHENBERGER Roturbo 19000 18,5 kW ar piederumiem
- Paredzēts labi vēdināmu telpu, piemēram, telšu, kiosku, paviljonu u.c., apsildei.
- Pārkaršanas aizsardzība.
- Piederumi: gāzes apkures sildītājs, propāna gāzes šļūtene – 1,0 m (G 1/4" L abos galos), nemainīga propāna gāzes spiediena regulators – 300 mbar.
Apraksts
Nerūsējošā tērauda korpuss ar dubultām sienām.
Izturīgs, stabils rokturis.
Aizsargrestes.
Pastāvīga spiediena regulators ar šļūtenes plīšanas aizsardzību.
Pjezo aizdedze.
Specifikācija
| Jauda | 18200 |
| Darba spiediens | 300 mbar |
| Tips | Gāzes sildītāji |
| Sildīšanas jauda | 18,2 kW |
| Maks. gaisa plūsma | 500 m³/h |
| Elektrības spriegums | 230 V/50 Hz |
| Gāzes degšanas temperatūra | 980 °C |
| Gāzes patēriņš | 1325 g/h |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Standarta piederumi | Gāzes apkures sildītājs, propāna gāzes šļūtene – 1,0 m (G 1/4" L abos galos), konstanta propāna gāzes spiediena regulators – 300 mbar. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


