Akumulatora skrūvgriezis MAKITA DFS452ZJX1
- Viegls, kompakts, lieliski sabalansēts
- Kluss sinhronizēts sajūgs garantē klusu darbību.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Viegli uzliekams un noņemams skrūvēšanas ierobežotājs.
Klusas darbības sajūgs, izturīgāka konstrukcija, ērts slēdzis.
Motors bez oglītēm.
Dubulta LED lampiņa nodrošina labu apgaismojumu.
Instrumentā iemontēta aizsardzības sistēma nodrošina automātisku instrumenta izslēgšanos, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimumam. Tā tiek taupīts akumulators un paildzināts tā darbības laiks.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–4000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 72 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 251 x 79 x 259 mm |
| Skrūvju skrūvēšanas diametrs | 4,2 mm |
| Skrūves garums | 25-55 mm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Standarta piederumi | Automātiskās skrūvēšanas galva, koferis, 1 x PH2 skrūvēšanas uzgalis 130 mm |
| Funkcionālums | Automātiska skrūvju padeve |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






