Urbjmašīna HUSQVARNA DM230
- Izturīga rokas elektriskā trīs ātrumu urbjmašīna.
- Manuāli rekomendējams urbt līdz 80 mm, bet ar statīvu līdz 150 mm diametra caurumiem.
- Paredzēta viegliem darbiem, ierīkojot vēdināšanas, ūdensapgādes sistēmas, elektrības ligzdas, velkot kabeļus u. c.
Apraksts
Viegli pāriet no sausās uz slapjo urbšanu un otrādi.
Ar ūdeni dzesējama 3 ātrumu pārnesumkārba nodrošina ilgus intervālus starp apkopēm un optimālu urbšanas produktivitāti.
Ergonomisks rokturis.
Softstart™ strāvas ierobežotājs ļauj sākt urbt pat ar tīklā esošajiem parastajiem drošinātājiem.
Lai būtu vieglāk uzsākt cauruma urbšanu, piespiežot SmartStart® pogu, uz pusi tiek samazināts griešanās ātrums.
Elgard™ palielina produktivitāti un pagarina izstrādājuma izmantošanas laiku.
Motors darbojas ar pulsāciju, lai brīdinātu jūs par pārslogojumu, ja slodze netiek samazināta, motors izslēdzas, lai nepārkarstu.
Stiprināšanas gredzens – 60 mm.
Mazs svars un ergonomiska konstrukcija – viegli nest un pieslēgt.
Lieliska izvēle gan profesionāļiem, gan mazāk pieredzējušiem lietotājiem.
Specifikācija
| Svars | 7 kg |
| Stiprinājums | 1/2"/ 1 1/4" 7 UNC |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1850 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 438 x 104 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs | 80 mm (ar statīvu – 150 mm) |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V / 50Hz |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt







