Akumulatora precīzas pievilkšanas leņķa skrūvgriezis MAKITA DFL020FZ
- Viegls un izmantošanā ērts.
- Paredzēts rūpnieciskiem montāžas darbiem.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm – neprasa daudz apkopes un ir ilgmūžīgs.
Regulējams ātrums.
Precizitāte: ± 7 %.
Lampiņa un skaņas signāls paziņo par stiprināšanas stāvokli.
Automātiska apturēšana, samazinoties spriegumam, nodrošina griezes momenta precizitāti.
Kad akumulatora uzlādes līmenis nokrītas, akumulatora aizsardzības sistēma automātiski izslēdz barošanu.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/8" |
| Apgriezienu skaits | 100–1300 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | ≦70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 0,5-2,0 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Funkcionālums | Leņķa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





