Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DK003GM2+ 40V MAX XGT
- Komplektā ietilpst: akumulatora urbjmašīna DF002GZ, akumulatora perforators HR010GZ, akumulatora leņķa slīpmašīna GA013GZ, 2 x 4,0 Ah akumulatori, lādētājs, soma 831278-2.
Apraksts
Bezvadu urbjmašīna-skrūvgriezis MAKITA DF002GZ
- Viegls un kompakts.
- Jauna XGT sistēma - augstāks spriegums, lielāka jauda lielākām slodzēm.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
| Svars | 1,2 kg |
| Apgr./ min. | 0-600/ 2200 apgr./ min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 78 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tērauda urbuma diametrs | 13 mm |
| Izurbtā cauruma diametrs kokā | 38 mm |
| Satvērējs | 1,5-13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 164 x 86 x 265 mm |
| Griezes moments | 64/30 Nm |
Akumulatora perforators MAKITA HR010GZ
- Ir integrēti trīs darbības režīmi.
- Instruments ar efektīvu pretvibrācijas tehnoloģiju AVT.
- Aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
| Svars | 2,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 0-1350 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 10 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 90 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls: | Li-ion |
| Tērauda urbuma diametrs | 13 mm |
| Izurbtā cauruma diametrs kokā | 26 mm |
| Urbtā urbuma diametrs betonā | 20 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 334 x 103 x 243 mm (bez akumulatora) |
| Gājienu skaits | 0-5000 gājieni /min. |
| Trieciena spēks | 2.1 J |
| Perforatora funkcijas | 3 - urbšana, triecienurbšana, kalšana |
Bezvadu leņķa slīpmašīna MAKITA GA013GZ
- Paredzēts intensīvai lietošanai.
- Jauna XGT sistēma - augstāks spriegums, lielāka jauda lielākām slodzēm.
- Lēnās palaišanas funkcija, aizsardzība pret spontānu palaišanu.
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 1,5-6,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls: | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējās atveres diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M14 |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | 2 x 4,0 Ah akumulatori, lādētājs, soma |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








