Akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga MAKITA DTW1004Z
- Der smagiem darbiem un darbiem, kuri prasa lielu griezes momentu.
- Raksturīgs liels griezes moments.
- Tiek pārdota bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jaudīgs motors bez oglītēm.
Uzmavas stiprinājums ar fiksācijas ritenīti.
Trīs dažādi jaudas iestatījumi: 170 / 250 / 1050 Nm.
Jaudīgs, dubults LED darba vietas apgaismojums nodrošina labu redzamību darba vietā.
Lieliski der izmantošanai rūpniecībā vai saimniecībā.
Izmantojot standarta āķi, instrumentu iespējams ērti pakārt uz sastatnēm.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Apgriezienu skaits | 0–9000/1000/2000 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 18,4 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 106 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 1050 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 1300 Nm |
| Triecienu skaits | 0–1800/2000/2400 tr./min |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M12–M30 |
| Rūdīta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M10-M20 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








