Akumulatora lenņķa skrūvgriezis MAKITA DFL083FZ
- Piemērots rūpnieciskiem uzstādīšanas darbiem.
- Precīzs griezes moments.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Bezoglīšu motors.
Regulējams ātrums.
Precizitāte – +/- 7%.
Gaisma un skaņas signāls norāda stiprinājuma stāvokli.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/8" |
| Apgriezienu skaits | 150-700 aps./min. |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | ≦70 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 14,4 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Maks. griezes moments | 2,0-8,0 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas |
| Funkcionālums | Leņķa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







