Pulētājs PROXXON WP/A
- Pulēšanai, tīrīšanai, rūsas noņemšanai un lakotu virsmu galīgajai pulēšanai.
- Kompakts dizains.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Līdzsvarots, jaudīgs, kluss un izturīgs dzinējs
Lietas alumīnija korpuss un vienmērīgi maināma ātruma regulēšana.
Komplektā: putu pamatnes paliktnis ar āķi un cilpu Ø50 mm, pulēšanas sūklis (vidējas cietības), aitādas pulēšanas disks, pulēšanas filcs (vidējas cietības), 12 slīpēšanas diski (2000 smiltis) un pulēšanas emulsija SONAX (2 x 25 ml), mikrošķiedras drāna un uzgriežņatslēga.
Specifikācija
| Svars | 950 g (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-1100/2800 aps./min. |
| Garums | 305 mm |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Diska diametrs | 50 mm |
| Tips | Pulētāji |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Strādājiet bez lieka spiediena – darbu paveic apgriezieni, nevis spēks.
Neaizsedziet ventilācijas atveres, nepieļaujiet instrumenta pārkaršanu.
Pārtrauciet darbu, ja ierīce uzkarst, un ļaujiet tai atdzist.
Sargājiet instrumentu no netīrumiem un svešķermeņiem.
BRĪDINĀJUMS PAR LIETOŠANU
PROXXON MICROMOT instrumenti ir smalki, precīzi un viegli. Lietojot tos, jāievēro šie noteikumi:
Garantija būs spēkā, ja instruments netiks bojāts nepareizas lietošanas vai iepriekš minēto noteikumu neievērošanas dēļ.


