Akumulatora pulētājs MILWAUKEE M18 FAP180-0X
- Bezoglīšu POWERSTATE™ motors.
- 8 ātruma pozīcijas.
- Pastāvīgā ātruma elektroniska sistēma ar lēnā starta funkciju.
- Maksimālais pulēšanas piederuma diametrs: 180 mm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
REDLINK PLUS™ sistēma nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi, ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
REDLITHIUM-ION™ akumulatoru konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
Noņemams putekļu filtrs aizsargā no netīrumu iekļūšanas motorā un paildzina tā izmantošanas laiku.
Reduktora korpuss pārklāts ar gumiju – uzlabo komfortu, jo īpaši, kad strādā, turot instrumentu vertikālā stāvoklī.
Fiksācijas funkcija – ērtāk izmantot instrumentu, pulējot ilgāku laiku.
3 pozīciju liekts rokturis ļauj labāk vadīt instrumentu.
Barošanas bloķēšanas funkcija aizsargā no ieslēgšanās, kad nomainīts akumulators.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 360–2200 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 180 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Tips | Pulētāji |
| Standarta piederumi | koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions


