Uzlādējams prožektors AS-SCHWABE EVO 8 3W+1W COB LED
- Gumijots korpuss.
- Galvu iespējams noliekt 270° – plašs pielietojums.
- COB LED darbības laiks līdz 50000 stundām.
Apraksts
- Punkta apgaismojums (100 lm).
- Ar nolokāms āķis un magnētiska pamatne.
- Li-Ion akumulators 3,8 V/2.800 mAh ar uzlādes līmeņa indikatoru.
- USB lādētājs 5 V/1 A.
- Uzlādes laiks aptuveni 4,5 h.
- Apgaismojuma laiks līdz 5 h.
- Aizsardzības klase: IP30.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 3.8 V |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulatora tilpums | 2800 mAh |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 3 |
| Darbības laiks | līdz 5 st. |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP30 |
| Gaismas daudzums | 250/ 500 lm |
| Krāsas temperatūra | 6000 °K |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



