Akumulatora LED gaismeklis AS-SCHWABE Acculine Flex 20W
- Izturīgs, ļoti plāns lietā alumīnija korpuss ar malas aizsardzību.
- 180° pagriežams un fiksējams stiprs magnētiskais turētājs.
- Gaismas daudzums: 2200 lm.
Apraksts
2 jaudas režīmi: 50 % un 100 %.
Gaismeklis uzlādējams, izmantojot mikro USB kabeli (230 V/50–60 Hz).
Uzlādes laiks: aptuveni 4 st.
Apgaismošanas laiks: līdz 4 st.
LED stara leņķis – 120°.
Iespējams izmantot kā ārējo bateriju.
Krāsu atbilstības rādītājs: CRI > 80 %.
IP 54 aizsardzības klase – gaismeklis aizsargāts no putekļiem un ūdens šļakatām.
Specifikācija
| Svars | 1,15 kg |
| Akumulatora spriegums | 7,4 V |
| Akumulatora tilpums | 4,4 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | ap 4 st. |
| Jauda | 20 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 185 x 140 x 110 mm |
| Darbības laiks | Maks. 4 val. |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 2200 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



