Akumulatora pārnēsājams lukturis MILWAUKEE M12 LL-0
- TRUEVIEW™ augstas izšķirtspējas apgaismojums.
- 180° – 360° regulējams stars – iespējams izvēlēties kopējo vai darba vietas apgaismojumu.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Klasē labākās ekspluatācijas īpašības – nepārspējama 400+ lūmenu apgaismošanas jauda, kas paredzēta lielas platības apgaismošanai.
Jaudīgs USB lādētājs uzlādē planšetes, viedtālruņus, MP3 atskaņotājus un citas elektroierīces.
Izturīga konstrukcija un triecienizturīga lēca nodrošina izturību sarežģītos darba vietas apstākļos.
4 gaismas spilgtuma iestatījumi: 400 lūmenu liels (100 %), 200 lūmenu vidējs (50 %) un 40 lūmenu mazs spilgtums (10 %).
Izvēloties liela spilgtuma apgaismojumu ar M12™ REDLITHIUM-ION™ 4,0 Ah akumulatoru darbojas līdz 8 stundām.
2 pakāršanai paredzēti āķi.
Vispusēja aizsardzība pret ūdens šļakatām (IP24).
Specifikācija
| Svars | 0,9 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 8 / 15 / 67 / 16 st. (ar 4,0 Ah akumulatoru) |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP24 |
| Gaismas daudzums | 400 / 200 / 40 / 400 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




