Akumulatora prožektors MILWAUKEE M12 AL-0
- Piecas augstas kvalitātes LED spuldzītes izdala 1000 lūmenu gaismu.
- Vairāki stiprināšanas veidi.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Iestatot mazāko jaudu, ar M12™ REDLITHIUM-ION™ 6,0 Ah akumulatoru darbojas līdz 19 stundām.
Kompaktākais prožektors, kas paredzēts aktīvi strādājošajiem apkopes un tehniskās apkopes speciālistiem.
Integrēts magnēts, piespiešanas mehānisms un caurumi skrūvēm / naglām – iespējams izvēlēties no vairākiem stiprināšanas pie dažādām virsmām variantiem.
IP54 aizsardzības klase, prožektors aizsargāts no putekļiem un ūdens šļakatām.
Zemas akumulatora uzlādes indikators, lampiņa mirgo, kad akumulators ir gandrīz izlādējies.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 1,3 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | 3,5 / 7,5 / 15 st. (ar 4,0 Ah akumulatoru) |
| Tips | Prožektori |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Gaismas daudzums | 1000 / 500 / 250 lm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




