Akumulatora skavotājs ST113DZ
- Aizsardzība pret nejaušu izšaušanu.
- Darba gaismas diode.
- Ergonomisks dizains, gumijots rokturis.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Specifikācija
| Svars | 1,5 kg |
| Akumulatora spriegums | 10,8 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora skavotājs |
| Skavu garums | 7–10 mm |
| Skavas platums | 10 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


