Akumulatora-gāzes naglotājs MAKITA GF600SE
Ātra un ērta naglu ievietošanas sistēma. Viegla, ar 7,2 V litija jonu bateriju. Baterija tiek uzlādēta aptuveni 30 min laikā. Gaisa filtrs aizsargā cilindru no netīrumiem un atlūzām. 5 dziļuma regulēšanas pozīcijas. Izšauj 15–60 mm garuma naglas gandrīz visu veidu koksnē.
Apraksts
• Ērts akumulatora / gāzes naglotājs (nevajag cauruli un kompresoru).
• Akumulatora / gāzes naglotājs, naglām lentēs ar D veida galvu, naglu (noliekšanās leņķis 34°) iedzīšanai.
• Aptuveni 1000–1200 naglu ar vienu gāzes baloniņu.
• Āķis novietošanai pie sienas stiprinājumiem.
• Ar vienu uzlādi var iedzīt pat 4000 naglu.
• 100 naglu tilpuma magazīna.
• Dziļuma regulācija.
• Automātiska darbības pārtraukšana, kad naglas beigušās.
• Stingrs uzgalis.
• Baterijas izlādes līmeņa indikators.
• Anti-Dry-Fire mehānisms.
• Uzmanību! Komplektācijā gāzes baloniņš nav iekļauts.
• Gāzes baloniņš tiek pārdots atsevišķi, produkta numurs — 194844-9 (2 gab. iepakojumā).
• Tīrīšanas komplekts tiek pārdots atsevišķi, produkta numurs — 194852-0. Komplektā ir: aerosola tīrītājs, smērviela, birstīte, lupatiņa un seškantes atslēga.
• Instrumenta komplektācijā nav iekļauts lādētājs un akumulators.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Akumulatora spriegums | 7,2 V |
| Akumulators | 7,2 V, 1,0 Ah, Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 305x90x266 mm |
| Šāvienu skaits ar vienu bateriju | 4000 šāvienu |
| Šāvienu skaits ar vienu gāzes baloniņu | 1200 šāvienu |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglas biezums | 1,6 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



