Akumulatora skavotājs MILWAUKEE M12 BST-202X
Efektīva stiprināšana – līdz 2000 skavu ar vienu uzlādi. Ready to Fire naglu iedzīšanas tehnoloģija – nevajag gaidīt starp katras naglas izšaušanu. Dry-Fire fiksācija neļauj izmantot, kad ir beigušās naglas tvertnē. Der standarta skavas T50 no 6 līdz 14 mm.
Apraksts
Ar vienu 2,0 Ah akumulatora uzlādi iespējams izšaut līdz 2000 naglu. Liela produktivitāte – lietotājs mazāk nogurst, jo tiek veiktas mazāk kustības nekā ar rokas instrumentu. Kompakts izmērs, viegli kaļ stūros un šaurās vietās. Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem. Viss tiek stiprināts ar vienu šāvienu, ātrs darbs. Projektēts tā, lai uzticami kalpotu pat visprasīgākajiem lietotājiem, un prasītu maz apkopes. Nagu ietilpība: 89 gab.
Specifikācija
| Svars | 1,6 kg |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 40 min |
| Tips | Akumulatora skavotājs |
| Skavu tips | T50 |
| Skavu garums | 6-14 mm |
| Skavas platums | 10,6 mm |
| Standarta piederumi | 2x 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









