Akumulatora naglotājs MILWAUKEE M18 CN18GS-0X BTY
- Ready to Fire naglu iedzīšanas tehnoloģija – nevajag gaidīt starp katras naglas izšaušanu.
- Dry-Fire fiksācija neļauj izmantot, kad ir beigušās naglas tvertnē.
- Efektīva stiprināšana – līdz 2000 naglām ar vienu uzlādi.
- Divi režīmi: precīza secīga iedzīšana un ātra iedzīšana ar triecienu.
Apraksts
- Jaudīgs instruments – ļauj viegli iedzīt naglas cietkokā.
- Nav vajadzīgas gāzes kasetnes, nav nepieciešama tīrīšana.
- Ātri un viegli iestatāms dziļuma regulators nodrošina dziļu naglu iedzīšanu.
- LED spuldzīte apgaismo darba virsmu, lai varētu precīzāk nomērķēt naglas.
- Elastīga akumulatoru sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
- Instruments projektēts tā, lai uzticami kalpotu pat visprasīgākajiem lietotājiem.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu magazīnas leņķis | 0° |
| Naglu garums | 16–54 mm |
| Naglu biezums | 1,2 mm |
| Naglu tvertnes ietilpība | 110 gab. |
| Tapiņnaglu tips | 18 Ga |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




