Naglotājs MILWAUKEE M18 FFN21-0C
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Izmantojams ar standarta naglām, kuras der 20–22° aptverēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Īpaši izturīgs un uzticams instruments.
Divi darba režīmi – naglas iespējams šaut pa vienai vai pa vairākām vienlaicīgi.
Nav gāzes kasetnes, tāpēc instrumentam nav nepieciešams daudz apkopes.
Naglotājs automātiski tiek apturēts, kad aptverē vairs nav naglu.
Vienkārša iestrēgušu naglu izņemšana.
LED darba apgaismojums.
Īpaši vienkārša instrumenta regulēšana.
Darbojas ar visiem Milwaukee M18 akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 5,0 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Naglu magazīnas leņķis | 20–22° |
| Naglu garums | 50–90 mm |
| Naglu biezums | 2,8–3,7 mm |
| Naglu tvertnes ietilpība | 51 gab. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions












