Naglotājs MILWAUKEE M18 FN16GA-0X
- Jaudīgs instruments – ļauj viegli iedzīt naglas cietkokā.
- Efektīva stiprināšana – līdz 1200 naglām ar vienu uzlādi.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Bezoglīšu motors.
Dry-Fire fiksācija neļauj izmantot, kad tvertnē ir beigušās naglas .
Izturīgs un uzticams, nav nepieciešamas gāzes kasetnes.
LED spuldzīte apgaismo darba virsmu, lai varētu precīzāk nomērķēt skavas.
Ātri un viegli iestatāms dziļuma regulators nodrošina daļēju naglu iedzīšanu.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 3,3 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Skavu tips | 16 Ga |
| Naglas garums | 32 – 64 mm |
| Naglas biezums | 1,6 mm |
| Tapiņnaglu tvertnes leņķis | 20° |
| Tapiņnaglu tvertnes tilpums | 110 gab. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








