Akumulatora naglotājs MILWAUKEE M18 FN18GS-0X
- Jaudīgs instruments – ļauj viegli iedzīt naglas cietkokā.
- Efektīva stiprināšana – līdz 1200 naglām ar vienu uzlādi.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izturīgs un uzticams, nav nepieciešamas gāzes kasetnes.
Greitas ir lengvas užsikirtimų šalinimas.
Dry-Fire fiksācija neļauj izmantot, kad ir beigušās naglas tvertnē.
„Fire Nail” naglošanas tehnoloģija – nav jāgaida pēc katras naglas izšaušanas.
Ātri un viegli iestatāms dziļuma regulators nodrošina daļēju naglu iedzīšanu.
LED spuldzīte apgaismo darba virsmu, lai varētu precīzāk nomērķēt skavas.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 3,1 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Tapiņnaglu tips | 18 Ga |
| Naglas garums | 16-54 mm |
| Naglas biezums | 1,2 mm |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Tapiņnaglu tvertnes leņķis | 0 ° |
| Tapiņnaglu tvertnes tilpums | 110 gab. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions









