Akumulatora naglotājs MAKITA DBN600ZJ 16Ga
- Regulējams triecienu skaits.
- Divkāršs slēdzis nodrošina, lai instruments nejauši neieslēgtos.
- Instruments tiek pārdots bez lādētāja un akumulatora.
Apraksts
Ergonomisks, ar gumiju pārklāts rokturis ļauj justies ērti darba laikā,
Iespējams iestatīt vajadzīgo triecienu skaitu (viena trieciena vai automātiska kalšana).
Akumulatorā un instrumentā esošā aizsardzības sistēma automātiski atslēdz instrumentu, kad uzlādes līmenis nokrities līdz minimālajam līmenim. Tas ļauj paildzināt akumulatora kalpošanas laiku.
Iemontēta darba gaismas diode.
Specifikācija
| Svars | 3,4 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Tips | Akumulatora naglotājs |
| Tapiņnaglu tips | 16 Ga |
| Naglas garums | 25 - 64 mm |
| Naglas biezums | 1,6 mm |
| Tapiņnaglu tvertnes tilpums | 110 gab. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





