Akumulatora rider traktors EGO Power+ ZT5201E-L 132cm
- Trīs braukšanas režīmi: standarta, kontroles un sporta.
- Ilgmūžīgs un jaudīgs.
- 132 cm pļaušanas platums.
Apraksts
Tehnoloģija „Peak Power+™” savieno līdz sešu EGO 56 V ARC Lithium™ akumulatoru jaudu, lai nodrošinātu maksimālu jaudu un produktivitāti.
5 neatkarīgi bezoglīšu motori.
Regulējams sēdeklis nodrošina raitu braukšanu un maksimālu komfortu.
Braukšanas režīmus iespējams pārslēgt tikko ar viena pirksta pieskārienu.
Integrētas tādas augstākās kvalitātes funkcijas kā 32 LED lukturi priekšpusē, sānos un aizmugurē, USB uzlādes pieslēgvieta, telefona turētājs un „Bluetooth”.
10 pozīciju pļaušanas augstuma regulēšana.
IPX4 standarts, pret laikapstākļu iedarbību izturīga konstrukcija.
Uzlādes laiks 4 st., izmantojot pievienoto Z6 lādētāju un sešus 12,0 Ah ARC Lithium™ akumulatorus.
Z6 traktors attīsta 25 zirgspēku jaudu un sasniedz līdz 13 km/h ātrumu.
Ar vienu uzlādi iespējams nopļaut līdz 1,6 Ha* platību, izmantojot sešus 12,0 Ah akumulatorus (iespējams iegādāties atsevišķi).
*Atkarībā no zāles garuma, biezuma, mitruma. Nopļaujamo platību tāpat ietekmē zemes gabala reljefs, sarežģītība, kā arī lietotāja prasmes.
Specifikācija
| Svars | 217 kg (be akumuliatorių) |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah / 10,0 Ah |
| Motora jauda | 25 ZS |
| Griešanas augstums | 1,5"–4,5" |
| Tips | Dārza traktori / Akumulatora traktori |
| Griešanas platums | 1320 mm |
| Ātrums | 6,4-12,9 km/val. |
| Standarta piederumi | 1 x 5,0 Ah akumulators, 1 x 10,0 Ah akumulators, lādētājs CHV1600 |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana / Izmešana sānos |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.







