Akumulatora ķerra MAKITA DCU601Z
- Ir 3 pārnesumi uz priekšu un 1 atpakaļgaitas pārnesums.
- Raksturīgs ilgs darbības laiks, elektroniskas celšanas funkcija un praktiska stāvēšanas bremze.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Lieliska ūdensizturība, atbilst standartam IPX4.
Regulējams rokturu augstums un nodrošināta liela stabilitāte – 4 riteņi.
Darbojas ar diviem 18 V LXT BL akumulatoriem.
Maksimālā celtspēja uz līdzenas virsmas (0–3°) ir 300 kg, bet uz stāvāka reljefa (3–12°) – 180 kg.
Integrēts skaņas signāls, gala lukturis un dubults LED lukturis nodrošina redzamību un darba drošību.
Lēnā starta funkcija nodrošina raitu darbību.
Ar četriem 18 V 6,0 Ah akumulatoriem darbojas aptuveni 100 min (noteikts uz līdzenas virsmas, ar ieslēgtiem lukturiem, ar 300 kg kravu, braucot ar ātrumu 5,0 km/st.).
Specifikācija
| Svars | 145 kg |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Maksimālā noslodze | 300 kg |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










