Mājsaimniecības augstspiediena mazgāšanas iekārta NILFISK E 145.4-9 X-TRA
- Jaudīga un ilgmūžīga augstspiediena mazgāšanas iekārta.
- Kluss darbs.
- Regulējams spiediens.
- Uzticams alumīnija sūknis.
- Teleskopisks rokturis.
- Ideāli der ikdienas darbam un sarežģītiem uzdevumiem pie mājām, kā arī automašīnu, terašu mazgāšanai.
Apraksts
- Izturīgs alumīnija korpuss.
- Automātiski atslēdzas darba paužu laikā.
- Click&Clean sistēma atvieglo un paātrina uzgaļu nomaiņu.
Specifikācija
| Svars | 18,6 kg |
| Ūdens plūsma maksimālā/darba | 500/420 l/h |
| Jauda | 2,1 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 395 x 345 x 900 mm |
| Spriegums/frekvence | 230–240 V |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Maksimālais darba spiediens | 145 bar |
| Šļūtenes garums | 9 m |
| Standarta piederumi | 9 m augstspiediena šļūtene, mazgāšanas pistole ar kātu, parasts un rotācijas mazgāšanas uzgalis, uzgalis ar tvertni mazgāšanas līdzeklim |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


