Mājsaimniecības mazgāšanas iekārta NILFISK E130.3-9 X-TRA EU
- Izturīga un ērta iekārta vidējas grūtības un sarežģītiem mazgāšanas uzdevumiem mājās, kā arī automašīnu, terašu mazgāšanai.
- Uzticams metāla sūknis.
- Pistole ar ātro savienojumu un šarnīra funkciju.
- Mazgāšanas kāts ar mīkstu rokturi.
Apraksts
- Teleskopiskais rokturis.
- Integrēta lietu uzglabāšanas kaste.
- Automātiski atslēdzas darba paužu laikā.
- Āķis pakāršanai pie sienas. Integrēta caurules spole, āķi šļūtenes aptīšanai.
- Click&Clean sistēma atvieglo un paātrina uzgaļu nomaiņu.
Specifikācija
| Svars | 18,6 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Ūdens plūsma maksimālā/darba | 500/450 l/h |
| Jauda | 2000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 345 x 390 x 900 mm |
| Spriegums/frekvence | 230–240 V |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 60 °C |
| Maksimālais darba spiediens | 130 bar |
| Šļūtenes garums | 9 m |
| Standarta piederumi | Spole caurulei, rotācijas uzgalis, augstspiediena caurule, augstspiediena pistole |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt






