Mājsaimniecības augstspiediena mazgāšanas iekārta NILFISK C 135.1-8
- Izturīga un ērta iekārta vidējas grūtības un sarežģītiem mazgāšanas uzdevumiem mājās, kā arī automašīnu, terašu mazgāšanai.
- Uzticams alumīnija sūknis.
- Regulējams spiediens.
- Automātiski atslēdzas darba paužu laikā.
- Teleskopisks rokturis.
- Click&Clean sistēma atvieglo un paātrina uzgaļu nomaiņu.
- 8 m gara mazgāšanas caurule.
- Zems trokšņu līmenis.
Specifikācija
| Svars | 11,2 kg |
| Ūdens plūsma maksimālā/darba | 520/350 l/h |
| Jauda | 1800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 280 x 250 x 850 mm |
| Spriegums/frekvence | 230–240 V |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Maksimālais darba spiediens | 135 bar |
| Šļūtenes garums | 8 m |
| Standarta piederumi | 8 m augstspiediena caurule, mazgāšanas pistole ar kātu, parastais un rotācijas uzgalis, uzgalis ar tvertni mazgāšanas līdzeklim |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



