Akumulatora rider traktors EGO Power+ ZT4201E-S 1070mm
- Integrēta stūre – vienkārša, ērta un viegla vadība.
- Rūpniecībā pirmā „e-STEER™” tehnoloģija.
- Iespējams nopļaut līdz 100 āriem ar 6 x 12,0 Ah akumulatoriem.
Apraksts
4 ļoti efektīvi bezoglīšu motori nodrošina lielu braukšanas ātrumu un jaudu.
Traktors var darboties no 2 līdz 6 akumulatoriem, neatkarīgi no to tilpuma vai uzlādes līmeņa.
Sasniedz jaudu pat līdz 22 ZS, kas ir līdzvērtīga traktoram, kurš darbojas ar benzīnu..
Ergonomisks regulējams sēdeklis nodrošina ērtu darbu.
Iemontēts glāzes turētājs un USB uzlādes stacija.
32 LED lukturi garantē labu apgaismojumu visos virzienos.
Regulējams pļaušanas asmeņu ātrums.
Desmit pļaušanas augstuma pozīcijas.
LCD ekrāns, kas rāda akumulatora uzlādes līmeni, braukšanas ātrumu, braukšanas režīmu, pļaušanas asmeņu griešanās ātrumu.
Mazākais nepieciešamais akumulatoru tilpums, strādājot ar traktoru, ir 15,0 Ah.
Kāds akumulatoru tilpums jums nepieciešams, varat uzzināt, izmantojot kalkulatoru, kuru atradīsiet šeit.
| Akumulatoru skaita izvēle | |
| Akumulatoru skaits (10,0 Ah) | Darba platība* |
| 2 | iki 28 a |
| 4 | iki 56 a |
| 6 | iki 84 a |
*Darba platība ir atkarīga no pļaujamās zāles garuma, tās mitruma, veida, kādā pļaujat zāli, braukšanas ātruma un nažu griešanās ātruma.
Specifikācija
| Svars | 185 kg (be akumuliatorių) |
| Apgriezienu skaits | 2400/2600/2800/3000/3200 aps./mn. |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Tips | Dārza traktori / Akumulatora traktori |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 279,4 x 101,6 - 127 / 457,2 x 215,9 - 203,2 mm |
| Griešanas platums | 1070 mm |
| Ātrums | 4,8 - 12,8 km/h |
| Standarta piederumi | 1 x 5,0 Ah akumulators, 1 x 10,0 Ah akumulators, lādētājs CHV1600 |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Izmešana sānos / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 60 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.







