Akumulatora lapu pūtējs MILWAUKEE M18 FBLG3-0
- Motors bez oglītēm.
- Pilnu ātrumu sasniedz ātrāk nekā 1 sekundes laikā.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Maināmi uzgaļi, lai optimizētu pūšanas īpašības dažādiem darbiem.
Divpusējs maināma ātruma fiksators ļauj lietotājam fiksēt jebkuru ātrumu, nodrošinot precīzu lietošanu un optimālu darbības laiku.
Milwaukee projektēts un ražots bezkontaktu motors POWERSTATE™, kas izceļas ar līdz 10 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku, līdz 2 reizēm lielāka jauda, un no akumulatora barošana darbojas līdz 2 reizēm ilgāk.
Instrumentā un akumulatorā ierīkota REDLINK™ elektroniskā aizsardzības sistēma, kas nodrošina labāko ilgmūžīgumu šajā klasē.
Elastīga akumulatoru sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg |
| Vibrācijas līmenis | 1,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 92,6 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Gaisa debits | 14,2 m³/min |
| Tips | Akumulatora nopūtēji |
| Maks. gaisa plūsma | 14,2 m³/min |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Gaisa ātrums | 193 km/h |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




