LED uzlādējams galvas prožektors MILWAUKEE IRHL450
- Augsta spilgtuma apgaismojums, pat 450 lūmeni.
- Tas darbojas 100 m rādiusa attālumā.
- Darbojas līdz 16 stundām.
Apraksts
Iespējams izvēlēties dažādus apgaismošanas režīmus.
Regulējama siksniņa ar gumijas rokturi, 4 stiprināšanas piespiedēji, kas paredzēti prožektora piestiprināšanai pie ķiveres.
Noņemama magnētiskās gaismas galviņas stiprināšanas ierīce.
IP 54 klase aizsargā no putekļiem un ūdens.
Ērta akumulatora uzlādēšana, izmantojot micro-USB kabeli.
Akumulatora izlādes līmeņa indikators.
Komplektācijā ar izturīgu mikro USB kabeli ar metāla galiem.
| Gaismas plūsma (lūmenos) | Maksimālais darbības laiks, izmantojot akumulatoru L4 B3 (st.) |
| 450 | 2,5 |
| 100 | 8 |
| 250 | 4 |
| 50 | 14 |
Specifikācija
| Svars | 0,12 kg (ar akumulatoru) / 0,12 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 4 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Gaismas daudzums | 450 lm / 450 lm |
| Standarta piederumi | USB vads / USB vads |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







