Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA DLM432CT2
- Izturīgs plastmasas korpuss.
- Ar sviru regulējams pļaušanas augstums.
- Pļaušanas platībām līdz 575 m²
Apraksts
Lieli riteņi ar lodīšu gultņiem.
Ar mulčēšanas funkciju.
Specifikācija
| Svars | 17,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 3600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 50 L |
| Augstuma regulācija | 13 pozīciju |
| Griešanas augstums | 20-75 mm |
| Gājiens | Stumjams |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 43 cm |
| Standarta piederumi | 2 x 18V 5,0 Ah akumulatori, lādētājs DC18SH |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Savākšana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.












