Akumulatora zāles pļāvējs MAKITA LM001CZ
- Ar mulčēšanas un sānu izmešanas funkciju.
- Piemērots izmantošanai ar Makita PDC tipa mugursomu-akumulatoru.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Jaudīgs motors bez oglītēm.
Ar pašgājēja funkciju, ļoti kluss zāles pļāvējs, kas paredzēts zālienam līdz 6900 m² (izmantojot ar PDC1200A2 akumulatoru).
Lēnā starta funkcija.
Samazinoties slodzei, motora apgriezieni tiek automātiski samazināti.
Izturīgs korpuss no tērauda.
Ar sviru regulējams pļaušanas augstums.
Regulējams ātrums.
Specifikācija
| Svars | 37,4 kg |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Konteinera tilpums | 70 l |
| Griešanas augstums | 20-100 mm |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Griešanas platums | 53 cm |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Izmešana sānos |
| Funkcionālums | Pašgaitas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










