Benzīna zāles pļāvējs HUSQVARNA LB256SP
- Plats, īpaši izturīgs tērauda pļaušanas agregāts.
- Zāles pļāvējs ar pašgājēja, mulčēšanas un izmešanas sānā funkcijām.
- Ātra un vienkārša pļaušanas augstuma regulēšana.
Apraksts
Ērts celšanas rokturis priekšpusē.
Ergonomisks, divu pozīciju, viegli salokāms rokturis.
Specifikācija
| Svars | 33,1 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 7,5 m/s² |
| Darba ātrums | 3,6 km/h |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Degvielas patēriņš | 922,38 g/kWh |
| Motora jauda | 2,7 kW |
| Cilindru darba tilpums | 166 cm³ |
| Augstuma regulācija | Centra, 7 pozīcijas |
| Motora tips | HS 166A |
| Gājiens | Pašgaitas |
| Tips | Benzīna zāles pļāvēji |
| Priekšējo/aizmugurējo riteņu izmēri | 203 mm/203 mm |
| Griešanas platums | 56 cm |
| Pļaušanas metodes | Mulčēšana / Izmešana sānos |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |









