Akumulatora trimmeris MAKITA UR007GZ01 40V MAX XGT
- Trimmera galvu ar auklu iespējams nomainīt pret griešanas asmeni.
- Trimmeris elektroniski regulē ātrumu un griezes momentu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Elektroniska bremze drošībai.
Ergonomisks cilpveida rokturis.
Lieliski piemērots pļaušanai grāvjos, pateicoties augšpusē montētam motoram.
Piespiedu dzesēšana – trimmeris nesakarst un to iespējams izmantot nepārtraukti.
Specifikācija
| Stiprinājums | M10 |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93,8 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Tips | Akumulatora trimmeri |
| Griešanas platums | 430 mm |
| Auklas diametrs | 2,0–2,4 mm |
| Motora tips | Bezoglīšu motors |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



