Akumulatora sniega tīrītājs MAKITA SN001GZ 40V MAX XGT
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Tīrīšanas platums - 53 cm.
- Pārdod bez akumulatoriem un lādētāja.
Apraksts
Īpaši efektīvs viegla sniega tīrīšanai no cietām un gludām virsmām.
Maksimālais sniega dziļums - 30 cm.
Sniega mešanas attālums - līdz 10 m.
Mešanas virziens ir elektroniski regulējams līdz 90° abos virzienos.
Elektroniskā bremze.
Mešanas augstums ir manuāli regulējams.
LED apgaismojums darbam vājā apgaismojumā.
Ergonomisks rokturis ar mīkstu gumiju.
Kompakti salokāms - viegli uzglabāt un transportēt.
Izturība pret putekļiem un ūdeni, izmantojot XPT tehnoloģiju.
Aizsardzības klase: IPX4.
Darbības laiks ar 40 V XGT / 8,0 Ah akumulatoru - 20 min.
Specifikācija
| Svars | 17,6–18,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 1400–2100 apgr./min. |
| Darba augstums | 300 mm |
| Darba platums | 530 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 77.52 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1370 x 540 x 975 mm |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Izmešanas virziens | Regulējams |
| Standarta piederumi | Uždangalas, grandiklis sniegui |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.
















