Sniega pūtējs HUSQVARNA ST376
- Jaudīgs sniega pūtējs sarežģītiem apstākļiem.
- Apsildāmi rokturi, LED gaismas un elektriskais starteris nodrošina darbību jebkuros laika apstākļos.
- Hidrostatiskā transmisija nodrošina izcilu manevrētspēju.
Apraksts
Manevrējams, viegli vadāms ar vienu roku.
Laba saķere ar virsmu, pateicoties augstas kvalitātes riepu protektoram.
Stūres pastiprinātājs ērtākai vadībai.
Regulējams rotora augstums ļauj sniega pūtēja korpusam slīdēt pa sasalušām virsmām.
Divpakāpju sistēma iesūc sniegu pūtējā, sasmalcina to un izmet. Tas nodrošina efektīvu blīva un sasaluša sniega tīrīšanu.
Vienkārša iedarbināšana, pateicoties elektriskajam starterim.
Specifikācija
| Svars | 123 kg |
| Darba platums | 76 cm |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Jauda | 7,8 kW |
| Degvielas tvertnes tilpums | 4 L |
| Palaišana | elektrisks starteris |
| Cilindru darba tilpums | 375 cm³ |
| Pārnesums | Hidrostatiska |
| Degvielas veids | benzīns |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |








