Akumulatora dzīvžogu šķēres MAKITA UN001GZ 40V MAX XGT
- Zemas berzes asmeņi.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
3 ātruma izvēles: zems, vidējs, augsts.
piemērots gan plānu, gan biezu zaru zāģēšanai.
Regulējama griešanas galva, kas var noliekties no 45° uz augšu līdz 70° uz leju.
Atpakaļgaitas funkcija, lai atbrīvotu asmeni, kad zars ir iestrēdzis.
Elektroniskās bremzes drošākam un produktīvākam darbam.
Specifikācija
| Svars | 4 kg |
| Garums | 600 mm |
| Vibrācijas līmenis | 4,9 / 3,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 2268 x 100 x 148 mm |
| Triecieni minūtē | 2000 / 3000 / 4000 min⁻¹ |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Iki 36 mėn. pratęsta garantija galioja per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://www.makita.lt/3-year-warranty.html ir servise pateikus registracijos metu gautą sertifikatą. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











