Akumulatora dzīvžogu šķēres MAKITA UH023G 40V MAX XGT
- Bezsuku motors.
- Skaidu savākšanas sistēma novirza nogrieztos zarus uz sāniem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts krūmu un dzīvžogu precīzai veidošanai.
Tā kompaktais dizains un mazais svars padara to ideāli piemērotu rūpīgam darbam un darbam šaurās vietās.
Augsta veiktspēja – līdz 3600 kustībām minūtē.
Maksimālais griešanas diametrs: līdz 8 mm.
Divpusēja griešanas lente tīram griezumam.
Saglabājot nemainīgu ātrumu, tiek sasniegti konsekventi rezultāti.
Elektriskā bremze un aizsardzība pret nejaušu iedarbināšanu.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un mitrumu.
Integrēts eļļošanas punkts ērtai apkopei.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 1800 apgr./min |
| Garums | 511–613 mm |
| Vibrācijas līmenis | 1,3 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 74 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Jauda | 430 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 511-613 x 80 x 112-157 mm |
| Triecieni minūtē | 3600 jud./min. |
| Asmens garums | 200 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Standarta piederumi | 200 mm dzīvžoga šķēru asmens, skaidu savācējs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





