Akumulatora dzīvžogu šķēres MAKITA UH005GZ 40V Max XGT
- Ideāli piemērots smalki strukturētu dzīvžogu griešanai.
- Šķērēm piemīt zema vibrācija, zems trokšņu līmenis un neliels svars.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Piemērots zaru griešanai līdz 23,5 mm biezumā.
Īpašā asmens konstrukcija nodrošina zemāku enerģijas patēriņu, tāpēc iespējams strādāt ilgāk vienas uzlādes ietvaros.
Pagriežamais aizmugurējais rokturis nodrošina optimālu vadību.
Divpusēji, dubulti asmeņi nodrošina efektīvu darbību.
Akumulatora dzīvžogu šķēres ir bez kaitīgām emisijām.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | 1,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 89 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Triecieni minūtē | 2000–5000 kust./min |
| Asmens garums | 750 mm |
| Tips | Akumulatora dzīvžogu šķēres |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Atsūtīt
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









