Tentu metināšanas aparāts WELDY Foiler ETL
Ideāli piemērots reklāmas tentu metināšanai. Integrēts virzītāja veltnis. Metināšanas šuvju platums: 20/30 mm. Automātiskās palaišanas funkcija.
Specifikācija
| Svars | 11 kg |
| Darba ātrums | 0,4–7,5 m/min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1700 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 445x280x320 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Temperatūra | 40–530 °C |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |




