Jumta segumu metināšanas aparāts WELDY Roofer RW 3400
Termoplastiskām membrānām līdz 1,8 mm. Regulējams ātrums līdz 7,5 m/min. 3400 W karstā gaisa pistole ar temperatūras un gaisa plūsmas regulāciju. Automātiska palaišanas sistēma.
Specifikācija
| Svars | 16 kg |
| Darba ātrums | līdz 7,5 m/min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 3,4 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 445×280×320 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Temperatūra | 20-600 °C |
| Metināšanas vīles platums | 40 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





