Stacionārs tentu metināšanas aparāts LEISTER SEAMTEK 900 AT
Stacionārs tentu metināšanas aparāts ar karsto gaisu. Digitāli regulējami metināšanas parametri. Intuitīva lietotāja saskarne. Klusa darbība. Viegli maināmi ritenīši un vadotnes.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 238 kg |
| Darba ātrums | 0,1–30,0 m/min |
| Garantija fiziskām personām | 12 mēn. |
| Jauda | 4500 |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1500 × 702 × 1500 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Temperatūra | 120-700 °C |
| Standarta piederumi | Statīvs, tērauda piespiešanas ritenīši 25 mm (2 gab.), 25 mm uzgalis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








